Truhlářská zóna
 

SORTIMENT

c

Kuchyňské linky na mírud

Kuchyň už dávno není jen místností na přípravu jídla. Moderní kuchyň je považována za srdce každé domácnosti.
Již se neschovává za dveřmi, ale je součásti obytného prostoru, kde se schází celá rodina.
Taková kuchyňská linka je i reprezentativním prvkem. A proto jsou kladeny vysoké nároky jak na vzhled tak na funkčnost celé kuchyňské linky.

Naší předností oproti prodejcům prodávající sériově vyráběné kuchyňské linky je možnost přizpůsobení kuchyňské linky do atypického prostoru, sjednocení materiálů a vzhledu s ostatním nábytkem na míru, což dodá vašemu interiéru ucelený vzhled.

Moderní kuchyňská linka se vyznačuje kvalitním kováním, s dlouhou zárukou, tichým chodem a tlumením. Další s nejdůležitějších věcí je správný výběr spotřebičů se kterým vám rádi pomůžeme.
Můžeme nabídnout kuchyňskou linku vyrobenou z lamina, dýhy, lakovanými i foliovanými kuchyňskými dvířky. Kuchyňské pracovní desky nabízíme z postfomingovaných desek, masivu i desek getacore.
Pokud máte vyšší designové požadavky na vybavení interiéru a sladění nábytku na míru s dalšími prvky, rádi vám domluvíme schůzku s designery a bytovými architekty s kterými již delší dobu spolupracujeme.

Spolupracujeme s obkladači, instalatéry a elektrikáři, které můžeme v případě vašeho zájmu doporučit.
Pro vaše řemeslníky dodáme plánky s podklady pro přípravu vody, odpadů, elektriky.
V případě zájmu vás navštívíme doma a poradíme s uspořádáním kuchyně.d

Šatní skříně

d

Šatní skříně vyrábíme jako vestavby do niky nebo jako samostatné skříně.

Úložného prostoru v rodinném domě nikdy není dost. A ještě méně prostoru je v bytech. Proto správné rozvržení šatních a vestavných skříní je jednou z nejdůležitějších potřeb při budování svého domova.

Vestavné skříně musí být praktické a v dnešní době i estetické. Pryč jsou doby kdy stačilo postavit do rohu místnosti nevzhlednou skříň s policemi. Moderní vestavná skříň obsahuje i spousty drátěných zásuvek, všemožné držáky i přihrádky pro tu či onu věc. Vestavné skříně dělíme na šatní a na pomocné. Vestavné skříně šatní jsou rozvrženy tak, aby se do nich vešlo a ideálně uklidilo veškeré oblečení. V těchto skříních proto najdeme různé držáky kravat a opasků, stahovací tyče, drátěné koše na drobnější prádlo. Takovéto šatní skříně zbytečně neplýtvají drahoceným místem a přitom každý kousek oblečení má své místo.

Posuvné dveře u vestavných skříní můžeme kombinovat z různých materiálů - lamino, sklo, zrcadlo, kovolaminát apod.

Na přání zákazníka, vestavné skříně doplníme zásuvkami, drátěným programem, popřípadě osvětlením.
Pokud máte vyšší designové požadavky na vybavení interiéru a sladění nábytku na míru s dalšími prvky, rádi vám domluvíme schůzku s designery a bytovými architekty s kterými již delší dobu spolupracujeme.


d

Atypický nábytek

d

V současnosti přibývá stále více zákazníků, kteří si přejí vyrobit nábytek na míru přesně dle jejich specifických požadavků, do daného prostoru.
Nábytek na míru představuje největší podíl naší výroby. Podle zadání připravíme návrh, který v případě potřeby konzultujeme s architektem.

Navrhneme nejlepší řešení s ohledem na funkčnost, design a cenu.
Jsme připraveni plnit Vaše nejrůznější požadavky a přání.


d

Spolupráce s architekty

d

Jsme schopni velmi pružně reagovat na nejrůznější požadavky na výrobu. Je to jeden z důvodů, proč nás vyhledávají právě architekti a designéři zabývající se návrhy a realizací různých interiérů.

Podle vašeho zadání zhotovíme interiéry nejen bytové, ale také komerční, jako jsou obchody, restaurace, bary, případně kanceláře, vybavení škol a další společenské prostory.
Na základě vašich podkladů zhotovíme cenovou nabídku, prostory zaměříme a zajistíme kompletní dodávku včetně montáže v součinnosti s ostatními řemeslníky na stavbě.    d